Szanowni Państwo, pragnę Państwa zaprosić do współpracy.

Podejmując współpracę z Kancelarią zyskujecie Państwo pewność, że powierzone mi sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do zrozumiałej dla niego informacji o stanie sprawy, na każdym etapie postępowania.

Kwalifikacje.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo Zamówień Publicznych. Aplikację adwokacką odbyła pod patronatem adw. prof. dr hab. Andrzeja Zielińskiego. Wpisana na listę adwokatów Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Wykonuje zawód adwokata świadcząc pomoc prawną w ramach prowadzonej Kancelarii. Mediator zawodowy certyfikowany przez Centrum Mediacyjne przy Naczelnej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Mediator sądowy wpisany na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Szczecinie.

Specjalizuje się w sprawach z dziedzin prawa zamówień publicznych, prawa gospodarczego i prawa cywilnego. Reprezentuje interesy klientów na każdym etapie postępowania również w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. Oferuje pomoc prawną obejmującą obsługę prawną przedsiębiorców, jak również przeznaczoną dla klientów indywidualnych.

Przydatne linki.

http://www.nra.pl/
http://centrummediacji.nra.pl/
http://www.ora-szczecin.pl/
http://www.szp-adwokaci.pl
http://www.szczecin.so.gov.pl/UserFiles/mediacje/centrum-medjacyjne.pdf

Adwokat Marta Piotrowska
Adwokat Marta Piotrowska